Isıtma

24 KW Kombi Fiyatları ve Modelleri

Sizlere 24 KW kombi fiyatları ve modelleri hakkında genel bir açıklamadan bahsedeceğiz. Evlerimizde kullandığımız kombilerin özelliklerini tam anlamıyla biliyor muyuz? KW anlamına gelen terim hakkında bir bilgimiz var mı?

24 KW Kombi Fiyatları ve Modelleri

KW, güç demektir. Isıtma ve sıcak kullanım suyu kapasitesi anlamına gelir. Örneğin 24 KW’lık kombi modelleri ne demektir sorusunun cevabı; kombinin 24 KW ısıtma ve sıcak suyu kullanım kapasitesi anlamına gelmektedir. Evlerimizde yaygın olarak kullandığımız kombilerin kapasitesi aslında 24 KW’tır.

Evimize uygun kombi kapasitesini belirlemek için yardım almamız gerekmektedir. Büyük bir evde yaşıyor, minimum 2 banyolu bir eviniz varsa bu durumda yüksek kapasiteli bir kombi seçmeniz gerekir ki kombiden yüksek miktarda verim alabilesiniz. Aksi takdirde kombiniz evinizi ısıtmak için çok fazla enerji harcayacak hem istediğiniz ideal sıcaklığa ulaşamayacaksınız hem de yüksek fatura ödemek zorunda kalacaksınız.

24 KW Kombi Özellikleri Nelerdir?

Sıkça sorulan sorulardan birisi ‘160 metrekare evim için hangi kombiyi kullanmalıyım?’ 150-160 metrekare evler için 24 KW kombi modelleri gayet yeterli oluyor. Aynı zamanda 24 KW’lık kombi modelleri 10 metre petek ısıtabilme kapasitesine de sahip.

Birçok kombi markası farklı kapasitelerde kombiler üretmektedir. Bunların içinde standartlaşmış diyebileceğimiz 24 KW kombi modelleri de mevcuttur. Burada önemli olan evinizin ve sizin ihtiyaçlarınız göz önünde tutularak alternatif kombi fiyatları ve modelleri olarak araştırılıp seçilmesidir.

24 KW kombi fiyatları ve modelleri olarak göz attığımızda birden çok marka karşımıza çıkmaktadır. Bunlar arasında Buderus, E.C.A, Demirdöküm gibi isimler yer almaktadır. Bu markalar arasında size en çok yarar sağlayacak, fonksiyonları bakımından sizler için yeterli olacak kombileri seçmenizde fayda var. 24 KW kombi fiyatları ve modelleri farklılık gösterse de gerek teknik özellikler gerekse maliyet açısından dogalgaz.net sayfası sizlere çözümler sunmaktadır.

24 KW kombi fiyatları ve modelleri aramanıza yardımcı olacak sonuçlara  dogalgaz.net üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitede ihtiyacınız olan 24 KW kombi fiyatları ve modelleri sizler için listelenmektedir. Aynı zamanda hızlı teslimat ve güvenli ödeme seçeneği ile web sitesi üzerinden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Kombi Seçimi Nasıl Yapılır?

24 KW kombi fiyatları ve modelleri konusuna değinmeden önce kısa bir bilgiye yer verelim. Standart kombi kullanımı eskiye oranla yeni inşa edilen evlerde yoğuşmalı kombi kullanımına tercih edilmektedir. Sebebi daha az enerji harcayarak ev ortamını daha verimli bir biçimde ısıtabilmesidir. Yoğuşmalı kombileri tercih ederek yüksek verim ile düşük yakıt tüketimini hedeflemiş olur ve ay sonu daha az fatura ödersiniz.  Bu kombiler 20-24-28 KW kapasiteye sahiptirler. Evinizin uygunluk durumuna göre de gerekli olan kapasiteli kombiyi seçmeniz durumunda yüksek verim alacaksınız. Standart kombilerin kullanımı tasarruf etmenize imkân vermeyeceği gibi aynı zamanda da yeterli ısıyı almanızı engeller.

Kombi satın alırken ince eleyip sık dokumalısınız. 24 KW kombi modellerini tercih etmeniz durumunda başarılı bir tesisat yapısı, bina yalıtımı ile birlikte doğalgaz faturalarınızda %30 oranında tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızda markaların üretmiş olduğu 24 KW kombi fiyatları ve modelleri arama sonuçlarına ilişkin bilgileri kısaca tanıtarak sizlere yol göstereceğiz.

24 KW Kombi Fiyatları ve Modelleri

24 KW kombi fiyatları ve modelleri nelerdir? Bu modellerin özellikleri nelerdir? gibi sorularınıza yanıt bulmak istiyorsanız aşağıdaki yazımıza göz atabilirsiniz.

Ariston Cares Premium

Ariston Cares Premium 24 KW kombi modelleri yüksek verim imkanı sunuyor. Güneş enerji sistemleri ile uyumlu çalışmaktadır. Mini LCD ekranı ile kolay bir kullanım sağlıyor. A sınıfı enerji ile sessiz çalışma fonksiyonu bulunmaktadır.

Buderus Logomax GB172i Plus

24 KW modeli ile çizilmeye karşı dayanıklı bir tasarım geliştirirken, titanyumdan üretilmiş cam panel ekleyerek daha işlevsel ve modern bir görünüm yakalamıştır. Farklı renk seçenekleri ile birlikte A sınıfı su ısıtma enerji verimliliği oluşturmaktadır. Bu modelin 3 adet farklı kapasitesi bulunmaktadır. 24 KW kombi modelinin fiyatı ise 10.500,00₺’dir.

Buderus Logomax GB022i Plus

24 KW modelleri arasında basit kurulumu, işlevsel modülleri ile yüksek sıcak su kullanım kapasitesine sahip olan modeldir. 43 desibellik bir çalışma sesine sahip olmakla birlikte çocuklu aileler için oldukça idealdir. Aynı zamanda bu modelde geliştirilen LCD ekran ile rahat kullanım sağlamaktadır. 24 KW kombi modelinin fiyatı 5.800,00₺’dir.

Ariston Genus One

Ariston Genus One 24 KW kombi modeli, kombinizin uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılması için tasarlandı. Yüksek verim, düşük yakıt tüketimi ile çalışır. İdeal boyutlarda olması sebebiyle her alan için kolaylıkla kullanılabilir. 3 farklı kapasite seçeneğine sahiptir.

Ariston Alteas One

Ariston Alteas One markası da diğer markalar gibi 24 KW kombi modelleri ile farklı kapasitelerde yoğuşmalı kapasiteleri olan yoğuşmalı bir kombidir. Yüksek verim sözü veren bu kombi, faturalarınızda yaklaşık %35 tasarruf etmenizi sağlıyor. Fiyat bilgisi için dogalgaz.net sayfasından detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Demirdöküm Atromix P24

Demirdöküm Atromix P24 modeli, 24 KW kombi modelleri arasındadır. 20 kW, 24 kW, 28 kW olarak 3 seçeneği bulunan bu model yoğuşma teknolojisi sayesinde yüksek tasarruf sağlarken kış aylarında maksimum verim almanızı sağlayacaktır. 24 KW kombi fiyatı dogalgaz.net sitemizde 5.000,00 ₺’dir.

E.C.A Confeo Premix

E.C.A Confeo Premix Yoğuşmalı Kombi 3 farklı kapasiteye sahiptir. 24 KW kombi modelleri arasında %107,5’lik verime sahip olan kombidir. Kapasitesinin üstüne çıkarak sıcak su kullanım imkânı sağlar. Çocuk kilidi ve sessiz çalışma özelliği ile ailelerin tercih etme sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır. A sınıfı verimliliğe sahip olan bu kombi modeli hata olması durumunda sesli olarak uyarı vermektedir. 24 kW kombi fiyatı 6.250,00₺’dir.

E.C.A Citius Premix

E.C.A Citius Premix Yoğuşmalı Kombi 24 KW kombi modelleri arasındadır. Gelişmiş teknolojiye sahip bu kombi modelinin emniyet sistemleri mevcuttur. LCD ekranı sayesinde birçok fonksiyon pratik bir biçimde gerçekleştirilebilir. %107,5’lik verim elde edilir. Hava sıcaklığı belli derecenin altına indiğinde donmaya karşı etkili olan fonksiyonunu devreye sokarak hem kendini hem de sizin sağlığınızı korur. ECO ve Comfort modları mevcuttur.

Buderus Logomax GB062 Plus

24 KW kombi modelleri gibi yoğuşma teknolojisi sayesinde yüksek verimlilik sağlamanın yanı sıra düşük yakıt sistemi sunar. Modülasyonlu fan sistemine sahiptir. Arka aydınlatmaları ile LCD ekranı kolay kullanırken modern bir tasarıma sahiptir. Kumanda sistemi ile kullanılabilir. 36 desibellik bir çalışma sesine sahiptir. 24 kW kombi fiyatı ise 6.100,00₺’dir.

Buderus Logomax GB122i Plus

Buderus Logomax GB122i Plus 24 KW kombi modelleri dar alanlara bile konumlandırılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yüksek verime sahiptir. A+sınıfı enerji sınıfındandır. Yoğuşma teknolojisi en üst düzeydedir. Kumanda ile kolay kullanım sağlarken zarif LCD ekran da şıklık katmaktadır. 24 kW kombi fiyatı 6.850,00₺’dir.

Buderus Logomax GB012 Plus

Buderus Logomax GB012 Plus 24 kW kombi modelleri tam emniyet sistemi ile güvenli hale getirilmiştir. Yerden ısıtma sistemine bile uyumlu hale gelmesi en büyük avantajıdır. LCD ekranı sayesinde oldukça işlevseldir. Çocuklu ailelerin tercihi olan sessiz çalışma sistemine sahiptir. 24 kW kombi fiyatları 4.800,00₺’dir.

Buderus Logomax GB072 Plus

Buderus Logomax GB072 Plus 24 kW kombi modelleri üstün yoğuşma teknolojisine sahiptir. Düşük yakıt tüketimi yaparak faturalarınızı minimalize etmektedir. Herhangi bir arıza oluştuğunda arıza kodunu panel üstünde göstererek müdahaleyi kolaylaştırır. Şık tasarımı sayesinde evinize modern bir görünüm katmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir