Isıtma

Kombi Fiyatları ve Modelleri 2021

Kombi Fiyatları ve Modelleri 2021

Bu yazımızda sizlere kombi fiyatları ve modelleri nelerdir onlardan kısaca bahsedeceğiz.

Havaların soğumasıyla birlikte evlerimizi ısıtmanın vakti geldi. Çamaşır ve bulaşık yıkamak, duş almak gibi işlemler için sıcak suya ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda kombiler evimizin en büyük yardımcısı olarak karşımıza çıkarken daha rahat ve kaliteli bir yaşam sürmemize de olanak sağlıyor.

Uzun çalışma saatleri, yoğun iş temposu, sosyal faaliyetlerin artması bizi daha pratik bir hayata yönlendirmektedir. Evimize kombi alırken de özellikleri bakımından iyi olması, teknik anlamda kaliteli ve destek alabilecek bir ekip olması bizler için oldukça önemlidir. Bu sebeple kombi satın alırken birçok özellik bakımından incelememizde fayda var. Sık  arızalanmayacak, uzun yıllar evimizi ısıtabilecek kombi fiyatları ve modelleri olarak araştırıp seçmemizde fayda var.

Kombiler her ne kadar hayatımıza kolaylıklar sağlasa da bakımı ve temizliği bu konuda oldukça kritik bir öneme sahiptir. Periyodik zamanlarda bakımlarının yapılması, hata veren kombi modellerinin teknik servise iletilerek bir an önce müdahalelerinin gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Aynı zamanda kombi malzemelerinin kaliteli olması da doğabilecek kötü sonuçların önüne geçmektedir. Malzemelerinin kaliteli olması da elbette kombi fiyatları ve modelleri seçiminde etkilidir.

Kombi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kombi satın alırken işlevselliği, tasarımı, sessiz çalışma özelliği gibi birçok seçenek etkendir. Özellikle çocuklu ailelerin yüksek sesli kombilerden şikâyetçi olması sonucunda firmalar belli desibel altında kombiler tasarlamaya başlamışlardır. Bu sayede pek çok kombide artık sessiz çalışma fonksiyonu bulunmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle ev ortamlarının daralması gibi sebeplerle kombi modelleri artık hem daha şık bir görünümde hem de dar alanlarda konumlandırılabilecek şekilde tasarlanmaya başlanmıştır. Aynı zamanda kombi fiyatları ve modelleri için araştırma yaparken yüksek performans ile düşük yakıt tasarrufunu da göz önüne alarak inceleme şansı elde etmekteyiz.

Gelişen teknoloji sayesinde yoğuşmalı kombiler en çok tercih edilen modeller arasında yer almaya başlamıştır. Az enerjiyle düşük yakıt sistemini bir arada buluşturan bu kombiler, faturalarda ciddi anlamda düşüşlere sebep olmuştur. Bu sebeple yoğuşmalı kombilerin uzun yıllar kullanımda avantaj oluşturduğu gözlemlenmiştir. Artık pek çok elektronik cihaz düşük yakıt tasarrufu imkânı sağlarken kombi modelleri için bu özellik olmazsa olmazdır. Çünkü kış aylarında artan faturalar ve giderler bu özellik sayesinde minimuma indirilebilir.

En Uygun Fiyatlı Kombi Modellerini Nereden Alabilirim?

dogalgaz.net birbirinden farklı kombi fiyatları ve kombi modelleri aramanıza ilişkin sonuçlara ulaşabilmeniz için sizlere hem sipariş hattından güvenle siparişlerinizi oluşturmanıza hem de web sitesinden aklınıza takılan sorularınızın cevabını almanıza yardımcı olmaktadır.

Kurulduğu günden beri uzman kadrosu ile hizmet veren dogalgaz.net müşteri memnuniyetini sağlarken rakiplerini de geride bırakmıştır. Birçok kombi fiyatları ve modelleri sonuçlarını bir arada bulundururken gaz ekipmanları, radyatörler, kombi ve su ısıtıcıları, tesisat boruları, vana gibi birçok alanda satış ve hizmet sağlamaktadır. Uygun fiyat garantisi ile hızlı teslimat seçeneği sunarak kaliteli bir satış sunmaktadır. Birçok alternatif ürünü bir araya getirip danışmanlık hizmetinde bulunarak ihtiyacınız olan ekipmanları sizler için belirlemektedir. Beklentilerinize uygun, evinizi en iyi şekilde ısıtacak, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını düşünen kombi fiyatları ve modelleri listesini sizler için bir araya getirdik. Peki, kombi fiyatları ve modelleri nelerdir? Ürün özellikleri nelerdir? Birlikte inceleyelim.

Kombi Fiyatları ve Modelleri Nelerdir?

dogalgaz.net web sitesi üzerinden de ulaşabileceğiniz gibi kombi fiyatları ve modelleri ile ilgili açıklamaları derledik.

Demirdöküm Atromix

3 farklı kombi modelleri ile yoğuşma teknolojisi sayesinde yüksek tasarruf sağlamaktadır. Kombi fiyatları ise 4.800,00₺-5.400,00₺ arasında değişkenlik göstermektedir.  Demirdöküm Atromix P20 (20 kW) 4.800,00₺ Demirdöküm Atromix P24 (24 kW) 5.000,00₺ Demirdöküm Atromix P28 (28 kW) 5.400,00₺’dir.

Buderus Logomax GB062 Plus

Buderus kombi modeli ise hem eviniz için hem de sizin için büyük kolaylıklar sağlıyor. Yoğuşma teknolojisi ile yüksek tasarruf ve düşük yakıt sistemi, 24 kW ısıtma 30 kW sıcak su kapasitesi mevcuttur. Modülasyonlu fan sistemine sahiptir. Modern bir tasarıma sahipken LCD ekranı ve kumandaları sayesinde işlevsel bir özelliktedir. 3 yollu vana blokaj koruması vardır. Oldukça sessiz bir çalışma performansına sahiptir.  Panelden arıza kodu gösterimi sayesinde anında müdahale edebilirsiniz. Buderus kombi yüksek verimlilik ve yakıt tasarrufu vaad etmektedir. Kombi fiyatı ise 6.500,00₺ iken indirim dolayısıyla şu an 6.100,00₺’dir.

E.C.A Confeo Premix

E.C.A Confeo Premix Yoğuşmalı Kombi de 3 farklı kombi modelleri ve 3 farklı kapasite seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır. Kombi fiyatları 6.250₺ -7.300,00₺ arasında değişkenlik göstermektedir. 24 kW, 30 kW ve 35 kW’lık seçenekleri mevcuttur. Modeller doğalgaz ve LPG ile uyumludur. Düşük NOx ve CO2 emisyonu ve cam ön panelli tasarımı ile oldukça şık bir görünüm sunar. Donma koruma fonksiyonu, eco comfort özelliği ve çocuk kilidi vardır. 24 kW kapasiteli model 6.250,00₺, 30 kW kapasiteli kombi modeli 6.500,00₺, 35 kW kapasiteli model ise 7.300,00₺’dir.

Buderus Logomax GB012 Plus

Buderus Logomax GB 012 Plus kombi modeli 26,8 kW ısıtma kapasitesi, 25 kW maksimum sıcak su kullanımı kapasitesine sahiptir. A sınıfı su ısıtma verimliliği mevcuttur. LCD panel ile düşük ses seviyesine sahip bir kombi modeli. Yerden ısıtma sistemine uyumlu olması diğer kombi modellerine karşın bir adım öne geçmesine sebep oluyor. Satış fiyatı 5.000,00₺ iken indirimli fiyatı 4.800,00₺’dir.

Buderus  Logomax 022i Plus

Buderus 022i Logomax Plus 24 kW kombi modeli, işlevsel modüllerden oluşmaktadır. Basit kurulum gerektirirken modern bir dış görünüme sahiptir. Yüksek sıcak su kullanımı kapasitesine sahiptir. LCD ekranın gelişmiş olması sebebiyle pek çok özellik rahat bir biçimde kullanılmaktadır. Buderus markasına ait bu kombinin fiyatı ise 5.800,00₺’dir.

Buderus Logomax GB122i Plus

Buderus Logomax Plus GB122i kombi modeli sizlere kolay bir kurulum sağlıyor. Üstün yoğuşma teknolojisi sebebiyle yüksek tasarruf elde ederek daha fazla ısınmanızı sağlıyor. Modern bir tasarıma sahip olan bu kombinin fonksiyonel ve kolay kullanımı bir LCD ekranı mevcuttur. En dar alanlarda bile konumlandırabilme imkanına sahip. A+ enerji sınıfına dahil olarak yüksek verim elde ediyor. 24 kW ile çalışan bu kombi modeli sadece 44 dB ses seviyesine sahip.  Bu kombi fiyatı ise 6.850,00₺’dir.

Buderus Logomax GB172i Plus

Buderus Logomax GB172i Plus 24 kW kombi modeli Logamatic RC300 kontrol ünitesine sahip olmakla birlikte daha yüksek enerji tasarrufu sunmaktadır.  Titanyum malzemeden üretilen bu kombi modeli çizilmeye karşı da dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur. Buderus markasına ait diğer kombi modellerine baktığımızda A sınıfı su ısıtması ve düşük ses seviyesi mevcuttur. Kombi fiyatı ise 10.500,00₺’dir. Kombi fiyatları ve modelleri arama sonuçlarınu ncelediğimiz bu yazımızda Buderus markasına ait 24 kW kombi modeli ile aynı özellikleri taşıyan 30 kW’lık model fiyatı ise 11.200,00₺ iken 35 kW’lık kombi modeli ise 11.800,00₺’dir.

Demirdöküm Nitromix

Demirdöküm Nitromix Yoğuşmalı kombi modelleri 3 farklı kapasite seçeneği ile satışa sunuluyor. Üç yollu vana sistemine sahiptir. Akıllı ısıtma sistemi ile sıcaklık 5 derecenin altına düştüğü zamanlarda donma koruma fonksiyonunu etkinleştirirken yüksek ısı ve düşük yakıt tasarrufu sağlamaktadır. 24 kW kombi modeli 5.100,00₺, 28 kW modeli 5.400,00₺, 35 kW modeli ise 6.100,00₺’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir