Norm Kelepçe Fiyat Listesi Ağustos 2023

Norm Kelepçe Fiyat Listesi

Norm Kelepçe Hakkında:

2005 yılında yüksek kaliteli boru kelepçesi ve askı sistemleri üretimine başlayan Norm Bağlantı, sürekli gelişen ürün çeşitleri, kalitesi ve üretim kapasitesi ile sektörde öncü bir konuma gelmiştir. Standartları aşan ürün özellikleriyle, toplam kalite anlayışını benimseyen Norm Bağlantı, FM, UL, ISO 9001:2008, TSEK, TUV ve GOST direktifleri doğrultusunda kesintisiz denetim altında üretim yapmaktadır.

Küresel Dağıtım:

Norm Bağlantı, Türkiye genelindeki bayileriyle işbirliği yapmanın yanı sıra Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, Hollanda, İspanya, Macaristan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Avustralya, Ukrayna, Rusya, Beyaz Rusya, Azerbaycan, Pakistan, Türkmenistan, Ermenistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Irak, İran, Ürdün, Suriye, Kuzey Kıbrıs, Lübnan, Bahreyn, Umman, Suudi Arabistan, Mısır, Fas, Libya, Gana ve Mauritius Adaları gibi ülkelerde distribütörlerle işbirliği yapmaktadır. Bu sayede Norm Bağlantı, uluslararası alanda tanınan ve aranan bir marka haline gelmiştir.

Deneyimli Kadro ve İlkeler:

Norm Bağlantı, deneyimli kadrosuyla verimlilik, süreklilik, zamanında teslimat ve müşteri odaklılık ilkelerine sadık kalarak sürekli olarak yenilikçi fikirler ve rekabetçi çözümler sunmayı sürdürecektir.

Ürün Çeşitleri:

Norm Bağlantı, geniş ürün yelpazesi ile bağlantı ve tespit ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlar. Standart ürünler arasında boru kelepçeleri, dübeller, rotlar, perfore kanallar, U-boltlar gibi çeşitli bağlantı ve tespit elemanları bulunurken, özel taleplere uygun ürünler de üretmektedir. Trifonlu kısa ve uzun kelepçeler, somunlu kelepçeler, sprinkler kelepçeleri, ağır yük kelepçeleri, PVC kelepçeler, U-boltlar ve rotlar ürün yelpazemizin sadece birkaç örneğidir.

 

Norm Kelepçe Fiyat Listesi 2024

Norm Kelepçe Listesini İndirin


Norm Kelepçe önceki fiyat listeleri

Norm Kelepçe Fiyat Listesi Ağustos 2023

Diğer ürünlerin ve markaların fiyatları için Fiyat Listeleri sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Değerlendirmek İster misiniz?

VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
0 / 5 Puan 0 Toplam Oy 0

Sizin Puanınız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Merhaba