Geri ödeme ve iade politikamız

Geri Ödeme ve İade Politikamız

Son güncelleme tarihi: 14.08.2023

Müşteri memnuniyeti bizim için önceliklidir. Ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda aşağıdaki geri ödeme ve iade politikamıza göz atabilirsiniz.

 İade Politikası

  1. İade Süresi: Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Bu süre içinde ürünü kullanmamış olmalısınız ve orijinal ambalajında olmalıdır.
  2. İade Prosedürü: İade yapmak istediğinizde, [İletişim](www.dogalgaz.net/bize-ulasin) sayfamızdan bize ulaşarak iade talebinizi iletebilirsiniz. Size dönüş yaparak iade sürecini başlatırız.
  3. İade Durumu: Ürünün iade şartlarını karşıladığı kontrol edildikten sonra, iade işleminiz başlatılır. İade ürününüzü aldıktan sonra ürünün durumunu kontrol ederiz. İade şartlarına uygunsa, geri ödemeniz işleme alınır.

 Geri Ödeme Politikası

  1. Geri Ödeme Süresi: İadeniz onaylandıktan sonra, ürününüzü aldıktan ve inceledikten sonra geri ödemeniz işleme alınır. Geri ödemenin hesabınıza yansıma süresi bankanıza ve ödeme yönteminize göre değişebilir.
  2. Ödeme Yöntemi: Ödemenizi hangi yöntemle yaptıysanız, geri ödemeyi de aynı yöntemle yaparız. Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yaptıysanız, geri ödeme kartınıza yapılır. Havale veya EFT ile ödeme yaptıysanız, geri ödeme banka hesabınıza yapılır.
  3. İade Ürün Durumu: İade edilen ürünün, kullanılmamış ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir. Ürünün iade şartlarını karşılamadığı durumda geri ödeme yapılmayabilir.

 Özel Durumlar

– Hasarlı Ürünler: Ürün teslimatında hasarlı bir ürün aldıysanız, hemen teslimatı kabul etmeyin ve kargo görevlisine hasarlı ürün tespiti yapılması için bildirimde bulunun. Ardından bize ulaşarak durumu ileterek iade veya değişim sürecini başlatabilirsiniz.

– Hatalı Ürünler: Yanlış ürün veya hatalı ürün aldıysanız, derhal bize ulaşarak durumu bildirin. Doğru ürünün size ulaşması için gereken düzenlemeleri yaparız.

Geri ödeme ve iade politikamız hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen İletişim  sayfasından bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.