Şartlar ve Koşullar

 

Doğal Gaz Tesisat Malzemeleri – Şartlar ve Koşullar

Son Güncelleme Tarihi: 14.08.2023

Lütfen aşağıdaki şartları ve koşulları dikkatlice okuyun. www.dogalgaz.net (“biz”, “bizim” veya “sitemiz”), web sitemizi kullanırken uymanız gereken aşağıdaki şartlar ve koşulları belirlemektedir. Bu web sitesini kullanarak aşağıdaki şartları ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Eğer bu şartlara ve koşullara uymak istemiyorsanız, web sitemizi kullanmamalısınız.

Kullanım Koşulları

1. Fikri Mülkiyet Hakları: Web sitemizde yer alan tüm içerik, metin, görsel, grafik, ses ve video dosyaları da dahil olmak üzere tüm materyallerin telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları www.dogalgaz.net veya lisans verenlerine aittir. Bu materyalleri izinsiz kullanmak, çoğaltmak veya dağıtmak yasaktır.

2. Kullanım Amaçları: Web sitemizde sunulan içerik, doğal gaz tesisat malzemeleri ile ilgili genel bilgi sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. İçerikler kesinlikle profesyonel tavsiye veya öneri niteliği taşımaz. İçerikleri kendi riskinizde kullanmalısınız ve gerektiğinde uzman görüşüne danışmalısınız.

3. Üçüncü Taraf Bağlantıları: Web sitemiz, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar sadece referans amaçlıdır. Üçüncü taraf sitelerin içeriği veya güvenilirliği hakkında herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Gizlilik Politikası

Kişisel bilgi kullanımı ve paylaşımı hakkında bilgi edinmek için lütfen [Gizlilik Politikamızı](www.dogalgaz.net/gizlilik-politikasi) inceleyin.

Sorumluluk Reddi

Web sitemizi kullanımınız sonucunda meydana gelebilecek herhangi bir kayıp, hasar veya yaralanmadan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz. İçeriklerimiz ve hizmetlerimiz “olduğu gibi” sunulmaktadır.

Değişiklikler

Bu şartlar ve koşullar zaman zaman güncellenebilir ve değiştirilebilir. Güncellemeler hakkında sizi bilgilendirmek amacıyla bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmelisiniz.

Web sitemizi kullanarak, yukarıdaki şartları ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Bu şartlar ve koşullara uymamanız durumunda web sitemizi kullanmamanız gerekmektedir.