Hakkımızda

Öncelikle sitemizi ziyaret eden değerli ziyaretçilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sitemiz şu anda test yayını yapmaktadır bu nedenle dağınıklık için özür dileriz.

doğalgaz logo

Sitemizin genel amacı doğalgaz ve ısıtma sektörünü bir araya toplamak, sektörle ilgili tüm haberleri tek bir sitede toplamak ve bu sayede sektörde hizmet veren  firmaları ve kişileri sektörde olan bitenden haberdar edebilmek.

Sitemizde haberler dışında Sektör firmalarını tanıtıp  bu firmaların ürettikleri veya yurt dışından ithal ettikleri ürünleri tanıtıp eksiklerini ve fazlalarını birlikte yorumlamak.

Gazdağıtım şirketleri hakkında bilgiler vermek, taahhüt firmalarını tanıtıp bu firmaların yaptığı projeleri paylaşmak.

Sektörde önemli bir yer tutan ve tüketicilerin en fazla ilgilendiği ürün olan Kombileri tanıtıp bu kombileri kullanan tüketicilerin yorum yapmasını sağlamak, Amaç bundan sonra tüketicilerin kombi tercihini kolaylaştırmak.

Fuarlar ve seminerler bölümümüzde önümüzdeki tarihlerde yapılacak olan fuarların tarih ve adres bilgilerinin yayınlanması, fuarlardan resimler, tanıtımlar ve söyleşiler yer alacaktır.

Röportajlar başlığımızda sektörde hizmet veren kişilerle söyleşiler yapılıp paylaşılacaktır.

Servisler bölümümüzde bütün markaların illerdeki servis bilgileri kategorilenmiş bir halde tüketicilere sunulacaktır.

Sitemizin alt yapısı her konuya yer verilecek şekilde hazırlandı bu anlamda sitemizde var olmayan başlıklarda ilerki günlerde eklenecektir.

Bizim büyüyebilmemiz ve sektöre daha iyi hizmet edebilmemiz  için şüphesiz ki sizlerin desteğine ihtiyacımız vardır, bu nedenle sizlerden bu konuda yardım talep etmekteyiz. Sektör de hizmet veren sayısız firma var Üretici,toptancı,taahhütçü,satıcı vs. bizim bu firmaların hepsine ulaşmamız çok zor ve külfetli bir iş.  Bu yazıyı buraya kadar okuyan sektör ziyaretçilerimizden hizmet verdikleri firmalar hakkında tanıtım yapabilmemiz için gerekli bilgileri bize ulaştırmalarını rica ediyoruz . Tanıtım sayfaları için hiçbir ücret talep etmemekle birlikte bu tanıtım sayfalarının sizlere büyük bir fayda sağlayacağını garanti ediyoruz.  Ayrıca piyasaya yeni sürdüğünüz bir ürünü yine ücretsiz bir şekilde sizin adınıza ürün tanıtımları bölümünde tanıtabiliriz.

Bu konu altından olumlu veya olumsuz yorumlarınızı yazarsanız bizleri çok sevindirirsiniz.

Son olarak sitemize destek olmak için aşağıdaki kodu sitenize ekliyebilirsiniz.

<a href=”https://www.dogalgaz.net” title=”Doğalgaz” target=”_blank”>Doğalgaz</a>