Gazport Doğalgaz Toptan Satış Ticaret Ve A.Ş.

Gazport Doğalgaz Toptan Satış Ticaret Ve A.Ş., enerji piyasasında önemli bir konuma sahip olan bir şirkettir. Şirket, enerji stratejileri doğrultusunda doğalgaz ithalatı ve toptan satışı yaparak sektörde yerini almıştır. Şu anda, Doğal Gaz Ticareti ve İthalatı yapabilen sınırlı sayıdaki toptan gaz ve LNG İthalat Lisanslı şirketler arasında yer alıyor.

Hizmetler ve Faaliyet Alanları

Gazport A.Ş., enerji sektöründe dinamik bir yaklaşım sergileyerek, enerji piyasasının rekabetçi ortamında yer almayı başarmıştır. EPDK’dan alınan 30 yıllık doğalgaz toptan satış lisansı ile 10.02.2005 tarihinden bu yana, doğal gaz piyasasının serbestleşme sürecinde aktif rol almakta ve müşterilerine en güvenli ve en uygun fiyatlarda gaz arz etmeyi amaçlamaktadır. 01.06.2009 tarihinde alınan Spot LNG İthalat Lisansı ile gelişen faaliyetlerine yeni girişimler ekleyerek, piyasanın öncü aktörlerinden biri olmuştur.

Şirket, dağıtım şirketlerine ve doğal gaz dağıtım şirketleri, kombine doğalgaz çevrim santralleri, ve endüstriyel serbest tüketici statüsündeki diğer müşterilere 2014 yılında yaklaşık 1 milyar m³ gaz tedariği sağlamıştır. Uluslararası bilgi birikimi ve deneyime sahip olan kuruluş, yurt içi ve çok uluslu enerji firmaları ile işbirliğini sürdürmekte, ticaret hacmini her sene önemli miktarda artırarak ithalat ve toptan satış pazarında lider özel sektör şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir.

Gazport İletişim Bilgileri

  • Adres: Bulgurlu Sokak No: 60 Küçükçamlıca 34696, Üsküdar/İSTANBUL
  • Telefon: +90216 325 73 30
  • Faks: +90216 339 91 77
  • Web Sitesi: https://www.gazport.com/

Değerlendirmek İster misiniz?

0 / 5 Puan 0 Toplam Oy 0

Sizin Puanınız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir