Naturelgaz Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

2004 yılında kurulan Naturelgaz Sanayi ve Ticaret A.Ş., Sıkıştırılmış Doğal Gaz (CNG) ve Sıvılaştırılmış Doğal Gaz (LNG) gibi taşımalı doğal gaz ürünleri ile sektöründe öncü bir konumda bulunuyor. Boru hattının erişemediği veya erişimin ekonomik olmadığı bölgelerde doğal gaz arzını sağlayarak, Endüstriyel CNG ve LNG, Şehir Gazı, Oto CNG ve Kuyu CNG olmak üzere dört farklı iş kolu üzerinden hizmetlerini sürdürmektedir.

Hizmetler ve Faaliyet Alanları

Naturelgaz, yenilikçi ve operasyonel gücüyle, tüm paydaşları için yüksek değer yaratan ve dünya için sürdürülebilir yaşama destek olan çözümler sunmaktadır. Şirket, ekonomik ve temiz yakıt kullanımı için sanayi kuruluşlarına uygun çözümler, coğrafi ve ekonomik sebeplerle doğal gazın ulaşamadığı yerlere Şehir Gazı çözümleri, Oto CNG istasyonları aracılığıyla CNG kullanan araçlara yakıt sağlama ve doğal gazın CNG sistemleri ile değerlendirilmesi gibi hizmetler sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Türkiye’nin taşımalı doğal gaz sektöründeki liderliğini, 12 endüstriyel dolum tesisi, 56.000’i aşkın CNG silindiri, 40 LNG stok tankı, 6 LNG tankeri ve 4 Oto CNG istasyonu ile sürdürmektedir. BIST’te “NTGAZ” koduyla listelenen ve Global Yatırım Holding A.Ş. iştiraki olan şirket, kesintisiz ve temiz enerji ulaştırma misyonuyla faaliyetlerini devam ettirmektedir.

 

Değerlendirmek İster misiniz?

0 / 5 Puan 4.5 Toplam Oy 2

Sizin Puanınız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir