Petrogas Petrol Gaz Ve Petrokimya Ürünleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi

Petrogas Petrol Gaz Ve Petrokimya Ürünleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, 2000 yılından bu yana Türkiye Petrol, Gaz Arama ve Üretim Sanayi’nde faaliyet gösteren önde gelen bir kuruluştur. Şirket, Trakya Bölgesi’nde yer alan ve 6326 sayılı Türk Petrol Kanunu uyarınca yönetilen 10 adet petrol ve gaz üretim lisansı ile arama ve üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu lisanslar, Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne illerini kapsamaktadır ve şirket bu bölgelerde doğal gaz üretimi yapmaktadır.

Hizmetler ve Faaliyet Alanları

Petrogas, geleneksel ve geleneksel olmayan kaynaklardan hidrokarbon geri kazanımı ile Türk Petrol ve Gaz sektöründe lider olmayı hedeflemektedir. Şirket, gelişmiş geri kazanım teknikleri ve yenilikçi optimizasyon yöntemleri kullanarak, kanıtlanmış hidrokarbon geri kazanımını geliştirmeye odaklanmıştır. Ayrıca, yer altı gaz depolama işine de ikincil olarak odaklanarak sektördeki konumunu güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

Petrogas, en son teknolojileri kullanarak ve güvenlik, çevre gereklilikleri ile verimlilik, maliyet kontrolü ve şeffaf raporlama ilkelerine odaklanarak faaliyet göstermektedir. Şirketin yönetimi, petrol ve gaz endüstrisinde 20 yılı aşkın uluslararası deneyime sahip yetenekli bir ekip tarafından sağlanmaktadır.

İletişim Bilgileri

Faydalı Makaleler

İlk defa doğalgaz alacakların bilmesi gereken her şeyi bu rehberde bulabilirsiniz.

İlk Defa Doğalgaz Alacaklar için Rehber

Doğalgaz Tüketici Rehberi Sıkça Sorulan Sorular için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Doğalgaz Tüketici Rehberi Sıkça Sorulan Sorular

Değerlendirmek İster misiniz?

0 / 5 Puan 5 Toplam Oy 1

Sizin Puanınız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir