Gfs Fiyat Listesi Gaz Flex Esnek Tesisat

gfs fiyat listesi

GFS Esnek Tesisat Gas Flex Systems

Gfs Fiyat Listesi, Türkiye’nin lider esnek doğalgaz tesisat malzemeleri üreticisidir. Firmanın güçlü ve esnek yapıda üretilen esnek tesisat hortumları, projelere özel ölçülerde paslanmaz çelikten yapılmaktadır. PVC kaplama ile sızıntıyı gizlemez ve montaj esnasındaki hataları absorbe edebilir.

GFS’nin sunduğu “Doğalgaz İç Tesisat Sistemi” hakkında bilgi. Bu sistem, maksimum işletme basıncı 0,5 bar veya daha düşük olan binalar için tasarlanmıştır. Ürünler, ondüleli paslanmaz çelik esnek hortum takımlarından oluşuyor ve EN 15266 standardına uygun olarak üretiliyor. Bu standard, materyal, tasarım, imalat, test ve işaretleme gereksinimlerini belirtiyor. Sistemde kullanılan hortumların nominal çapları DN 15’den DN 50’ye kadar değişiyor.

GFS’nin mekanik bağlantı parçaları, montaj sırasındaki hataların minimuma indirilmesi ve bağlantı noktalarının uzun yıllar sızdırmazlık sağlaması için Türk mühendisleri tarafından tasarlanmıştır. Bu parçalar, korozyona uğramaması için EN 12164 standardına göre bakır alaşımından yapılmıştır.

Sistemle ilgili bazı önemli uyarılar ve tavsiyeler bulunmaktadır:

  • Tesisatların ilgili standartlara ve gaz dağıtım şirketinin şartnamesine uygun olarak gerçekleştirilmesi gerekiyor.
  • Sadece belirli gaz türlerinde kullanılabilir.
  • Montaj sırasında hortumun üzerine basılmamalı veya bükmekten kaçınılmalıdır.
  • Montajdan önce hortumun hasarsız ve bağlantı elemanlarının eksiksiz olduğundan emin olunmalıdır.
  • Montaj tamamlandıktan sonra mutlaka kaçak testi yapılmalıdır.

GFS, üretimden veya materyalden kaynaklı hataları 2 sene boyunca garanti altına alır ve üründen kaynaklanabilecek maddi ve manevi zararlar sigorta kapsamındadır.

Ayrıca, GFS Sistemi, farklı imalatçıların tesisat sistemleri ile birlikte kullanılmamalıdır. Böyle bir durumda oluşabilecek sorunlardan firma sorumlu olmayacaktır ve sigorta kapsamı dışında kalacaktır.

Bu sistemde kullanılan ürünlerin çeşitliliği de dikkat çekicidir. Örneğin, çeşitli ölçülerde erkek ve dişi redüksiyonlar, kompres kaplinler, gaz sayaç bağlantıları ve iç tesisat kelepçeleri gibi çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır.

Detaylı bilgi ve ürün çeşitliliği için GFS’nin web sitesini ziyaret etmenizi öneririm. Bu bilgiler, web sitenizdeki içerikleri zenginleştirmek için kullanılabilir.

Ürün Çeşitliliği

  • Doğalgaz Hortumu
  • Çeşitli Redüksiyonlar
  • PVC Kanallar ve Bağlantı Parçaları

Gfs Fiyat Listesi

Gfs Fiyat Listesi İndir

GFS, Türkiye’nin en çok satan esnek tesisat markasıdır. Kalitesi ve güvenilirliği ile tercih edilen GFS, ürünlerini dikkatlice ambalajlar ve zamanında teslimat yapar.

 


Tüm marka ve ürünlerin fiyat listelerine bakmak için lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklayın

Fiyat Listeleri

Değerlendirmek İster misiniz?

0 / 5 Puan 0 Toplam Oy 0

Sizin Puanınız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.