Moneks – EKS Makina ve Yedek Parça San. ve Tic. A.Ş.

EKS Makina ve Yedek Parça San. ve Tic. A.Ş., 2005 yılından bu yana Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermektedir. MONEKS markası altında, kurucu Kadir ÇÜMEN’in 30 yılı aşkın tecrübesi ile ölçüm cihazları olarak basınç ölçer ve sıcaklık ölçer üretimi yapmaktadır. Firmanın üretiminde, uluslararası kabul görmüş standartlara uygunluk esastır ve bu uygunluk yetkili kuruluşlarca belgelendirilmiştir.

Hizmetler ve Faaliyet Alanları

Endüstriyel ölçüm teknolojileri konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürünler arasında genel amaçlı basınç ölçerler, gliserin dolgulu daha hassas ölçüm imkânı sağlayan basınç ölçerler ve yüksek duyarlılık gerektiren uygulamalar için hassas basınç ölçerler bulunmaktadır. Ayrıca, zorlu endüstriyel koşullarda bile dayanıklılığı artırmak için tamamen paslanmaz çelikten üretilmiş basınç ölçerler ve özel uygulamalar için diyaframlı basınç ölçerler sunulmaktadır. Sıcaklık ölçümünde ise Bi-Metal, Gazlı, ve Cıvalı sıcaklık ölçer çeşitleriyle hizmet vermektedir. Aynı zamanda ölçüm aletleri için manometre musluğu ve termovil gibi aksesuarların da tedarikçisidir. Bu ürünlerin tümü, sektördeki uygulamaların geniş bir alanını kapsayacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Teknolojisini sürekli geliştirerek, iç ve dış müşteri memnuniyetini öncelikli tutmaktadır. Kaliteli ve hızlı üretim anlayışı ile yüksek katma değerli ürünler sunmaktadır. Firmanın faaliyetleri arasında basınç ve sıcaklık ölçüm cihazlarının dizaynı, üretimi, satışı ve satış sonrası servis hizmetleri bulunmaktadır. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi şartlarını uygulayarak, sistemi sürekli iyileştirmeyi hedeflemektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sunarak ve tedarikçilerle güvene dayalı işbirlikleri yaparak piyasadaki algısını güçlendirmeye devam etmektedir.

İletişim Bilgileri

MONEKS logosu, turuncu ve beyaz renklerde, 'Trust in pressure measurement...' sloganıyla birlikte. Logoda 'MONEKS' yazısı büyük harflerle ve markanın basınç ölçüm teknolojilerindeki güvenilirliğine vurgu yapılmaktadır.
Moneks – EKS Makina ve Yedek Parça San. ve Tic. A.Ş.

Değerlendirmek İster misiniz?

0 / 5 Puan 0 Toplam Oy 0

Sizin Puanınız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir