Çayırova Boru San. ve Tic. A.Ş.

Çayırova Boru Hakkında Genel Bilgiler

Çayırova Boru San. ve Tic. A.Ş., 1978 yılında Kocaeli’nin Darıca bölgesinde başladığı üretim faaliyetlerine bugün Darıca/Kocaeli ve Dörtyol/Hatay tesislerinde devam etmektedir. Yücel Grup bünyesinde, 1950’lerden bu yana demir çelik ve boru sektöründe öncü bir rol oynamaktadır. 7 şirketi, 7 üretim tesisi ve kendine ait limanı ile sektöre değer katmaya devam eden Çayırova Boru, ISO 500 – Türkiye’nin En Büyük Sanayi Kuruluşu endeksinin ilk 50’sinde yer almanın gururunu yaşamaktadır.

Ürünler ve Hizmetler

Çayırova Boru, geniş bir ürün yelpazesine sahip olup; Su Boruları, Yangın Güvenlik Tesisat Boruları, Doğal Gaz ve Petrol Hat Boruları, Kazan ve Yüksek Basınç Boruları, Sondaj Boruları ve Beton Pompa Boruları gibi çeşitli alanlarda kullanılmak üzere yüksek kaliteli borular üretmektedir. Ayrıca, İç/Dış Epoksi Kaplama ve Boya gibi koruyucu kaplama uygulamaları ile ürünlerinin dayanıklılığını artırmaktadır.

İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük

Yurt İçi Satış

Çayırova Boru, tecrübeli ve eğitimli kadrosu ile uluslararası kalite standartlarındaki üretimi sayesinde ülkemiz sanayisinin gelişiminde önemli bir rol almaktadır. Sektördeki yenilikleri yakından takip eden firmamız, çelik sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Doğalgaz Boru Ağırlıkları

Doğal gaz borularının ağırlığı, montaj ve taşıma aşamalarında oldukça kritik bir bilgidir. Bu yüzden, doğru ve güvenilir bir kaynaktan bu bilgilere ulaşmak son derece önemlidir. Boru Ağırlık KG / Metre Hesaplama Formu ile işlerinizde kullanabileceğiniz doğru ağırlık değerlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmek İster misiniz?

0 / 5 Puan 0 Toplam Oy 0

Sizin Puanınız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir