Wavin Plastik Pilsa Boru Güncel Fiyat Listesi

Wavin Plastik Pilsa Boru Güncel Fiyat Listesi

Wavin Plastik Pilsa Boru

Wavin, su ve sıhhi tesisat yönetimi, iç mekan iklimlendirme, kırsal ve kentsel altyapı çözümleri konusunda inovatif çözümler sunan bir şirkettir. Şirket, sağlıklı, sürdürülebilir ve iklim değişikliklerine dirençli şehirlerin oluşturulmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Wavin, 1955 yılında dünyanın ilk basınçlı PVC borularını üreterek başladığı yenilikçi çözümlerine, sessiz drenaj sistemleri, temizlenebilir yağmur suyu sistemleri ve PVC-O borular gibi ürünlerle devam etmektedir.

Wavin, belediyeler, mühendisler, müteahhitler ve tesisatçılar gibi paydaşlarla işbirliği yaparak, geleceğe uyumlu topluluklar, evler ve binaların tasarımı konusunda küresel ölçekte insanların hayatlarında pozitif bir etki yaratmayı hedeflemektedir. Şirketin odak noktaları arasında güvenli ve verimli su temini, daha iyi sanitasyon ve hijyen, iklime dayanıklı şehirler yaratmak ve bina performansını iyileştirmek bulunuyor.

Ayrıca üst yapı ve altyapı çözümleri, yerden ısıtma sistemleri, atık su sistemleri, sessiz boru sistemleri ve yağ ayırıcılar gibi çeşitli ürünler sunuluyor.

Wavin Plastik Ürün Grupları

Plastik kaynaklı bir bağlantı tercih ettiğinizde veya daha büyük boru çaplarına ihtiyaç duyduğunuzda Wavin PPR sistemlerini kullanabilirsiniz. Bileşenler, her ikisi de güçlü bir homojen bağ sağlayan soket kaynağı veya elektro-füzyon ile birleştirilir.

 1. Ppr & Pp-Rct Boru Ve Ek Parçaları
 2. Pex / Pe-Rt Boru Ve Ek Parçaları
 3. Yerden Isıtma Ve Aksesuarlar
 4. Pvc Atık Su Boru Ve Ek Parçaları
 5. Sıtech+ Ve Sıtech B1 Sessiz Atık Su Boru Ve Ek Parçaları
 6.  As+ Sessiz Atkı Su Borusu Ve Ek Parçaları
 7. Hepvo Koku Önleyici Diyafram
 8. Apollo O-Pvc Temiz Su Boruları
 9. U-Pvc Temiz Su Boru Ve Ek Parçaları
 10. Pe 100 Borular / Pe Kangal Borular
 11. Pe Ek Parçalar
 12. Plastik Menholler

Wavin Plastik Boru Fiyatları

Wavin Plastik Pilsa


Önceki fiyat listelerine aşağıdan bakabilirsiniz.

Wavin plastik pilsa boru güncel fiyat listesi 2022

Değerlendirmek İster misiniz?

0 / 5 Puan 0 Toplam Oy 0

Sizin Puanınız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.