Çordaş Çorlu Doğalgaz Dağıtım A.Ş.

Çordaş Çorlu Doğalgaz Dağıtım A.Ş., EPDK tarafından 28.08.2003 tarihinde Çorlu ve Marmaracık şehirleri için doğalgaz dağıtım lisansını almıştır. Arsan Arıtma ve İnşaat San. A.Ş. tarafından sunulan en düşük birim hizmet ve amortisman teklifi üzerine, dağıtım lisansı verilmiştir.Şirket, Çorlu (Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım Sanayi Ve Ticaret A.Ş.’nin dağıtım bölgesi haricinde kalan, 6360 sayılı Kanunla belirlenen Çorlu Belediye sınırları dahil), Marmaracık, Sultanköy, Yeniçiftlik, Marmara Ereğlisi ve Yenice şehirlerinde hizmet vermektedir. Bu bölgeler, çeşitli Kurul Kararları ile dağıtım bölgesine dâhil edilmiştir.

İletişim Bilgileri

Adres: Hürriyet, Erim Sk. No:1, 59850 Çorlu/Tekirdağ

Telefon: 0850 259 5966

Email: cordas@cordas.com.tr

Çordaş Çorlu Doğalgaz Dağıtım Genel Merkez

Çordaş Çorlu, Trakya Bölgesi’nde doğalgaz dağıtım hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Doğalgaz hizmetleriyle ilgili daha fazla bilgi almak, abonelik işlemleri veya mevcut aboneliklerinizle ilgili destek için yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden şirketle iletişime geçebilirsiniz.

2024 yılı için kombi fiyatları ve kaliteli kombi modelleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, 2024 Kombi Fiyatları ve En Kaliteli Kombi Modelleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Türkiye’de son 20 yılın doğalgaz metreküp fiyatlarına ulaşmak için Türkiye Son 20 Yılın Doğalgaz m³ Fiyatları 2004-2024 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kombilerin 24 saatte ne kadar yakıt tükettiği ve enerji tüketimine ilişkin rehberimiz için Kombi 24 Saatte Ne Kadar Yakar? Enerji Tüketim Rehberi sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Değerlendirmek İster misiniz?

0 / 5 Puan 5 Toplam Oy 1

Sizin Puanınız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir