Enerya Antalya Gaz Dağıtım A.Ş.

Hizmet Bölgesi ve Altyapı

Enerya Antalya Gaz Dağıtım A.Ş., Antalya ilinin genelinde doğal gaz dağıtım hizmeti sağlamaktadır. Firmanın hizmet verdiği bölgeler arasında Antalya Büyükşehir, Alanya, Konyaaltı, Kepez, Döşemealtı, Korkuteli gibi önemli merkezler bulunmaktadır. Firmanın lisans tarihi 12/10/2006 olarak kayıtlara geçmiştir, bu da firmanın uzun yıllardır sektörde faaliyet gösterdiğini gösterir. Altyapı olarak, firma 2,405 kilometre uzunluğundaki boru hattı ile doğal gazı abonelerine ulaştırır.

Abone ve Satış Bilgileri

Enerya Antalya Gaz Dağıtım A.Ş., bölgedeki 152,323 konut abonesine ve 1,791 serbest tüketiciye hizmet vermektedir. Bu sayılarla toplam abone sayısı 154,114’e ulaşmaktadır. Firmanın abone sayısı sıralamasında 72 firma içerisinden 31. sırada olduğu belirtilmiştir. 2022 yılında 189,13 milyon m³ doğal gaz satışı gerçekleştiren Enerya, bu satışlarla toplam pazar payının %0,63’ünü elinde bulundurmaktadır.

İstihdam ve Sosyal Katkılar

Bölge ekonomisine katkıda bulunmanın yanı sıra 150 kişiye istihdam sağlamaktadır. Firma, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek, istihdam yaratmanın yanında güvenli ve sürekli enerji sağlama amacını da taşır.

İletişim Bilgileri

Adres: Şirinyalı, 1507. Sk. No:19, 07160 Muratpaşa/Antalya
Telefon: 444 8 429
Web: Resmi sitesi

Antalya Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ile ilgili daha fazla bilgi almak için firmanın resmi internet sitesini ziyaret edebilir, müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Enerya Antalya Gaz Dagitim Genel Merkez
Enerya Antalya Gaz Dağıtım Genel Merkez

 

Faydalı Makaleler

Evlerin ısıtma ihtiyaçlarını karşılamak için kaç m2 eve kaç kW kombi gerektiğini ve evinizin ısınmama problemleri için çözüm önerilerimizi keşfedin.
Kombi kullanımı ve enerji tüketimi hakkında detaylı bilgi için kombi 24 saatte ne kadar yakar sayfamızı ziyaret edebilir, Türkiye’deki son 20 yılın doğalgaz m3 fiyatları ve 2024 kombi fiyatları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmek İster misiniz?

0 / 5 Puan 4 Toplam Oy 1

Sizin Puanınız:

Enerya Antalya” yazısında 3 düşünce

  1. Mehmet Almaz diyor ki:

    mrb ben Mehmet doğalgaz ve sıhhı tesisat ustasıyım.antalyada yetkili doğalgaz firmalarının işini yapmak istiyorum.2000 yılında ankara sincanda basladım işe.tabi bu zaman kadar kırıkkale kırşehir denizli afyon uşak yozgat bir cok illerde calıstım.kendime ait takımım var.götüre olarak calıstım.ekibim(kolon kaynakcısı)var.kendimde cıraklık eğitimden(meb)kalfalık ve ustalık belgem bulunmaktadır.ben antalyada calısmak istiyorum .ve aynı zaman da antalyada 7 sene kaldık.babamın işi icabı.dokumada mke calısıyordu.cok önceleri.ulaşmak görüşmek isteyen olursa lütfen:0541 402 85 00 ararsanız görüşürüz.

  2. Ramazan Ocak diyor ki:

    Sadece Antalya’da Doğalgaz Kolon Tesisatında Çalışacak Personel Veya Ortak Çalışacak Usta Aramaktayım 05412238866 Ben Argoncu Ramazan Usta

  3. Sedat diyor ki:

    merhaba doğalgaz konusunda her türlü deneyime sahibim uzun süre işletmecilik yaptım şuan taşeron usulü çalışıyorum. Kolon, kaskat, karot delimi, cam menfezi, ocak dönüşümü ve doğalgazla ilgili birçok iş deneyimim vardır Antalya iline yerleşmek ve belirli bir firma ile çalışmak istiyorum, kendi takımlarım ve aracım mevcuttur ihtiyaç duyan firma yetkilisi arkadaşlar bana 0553 645 6067 ulaşa bilirler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir