Palgaz Doğalgaz Dağıtım Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Palgaz Doğalgaz Dağıtım Sanayi Ve Ticaret A.Ş. (PALGAZ), Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından 11 Eylül 2003 tarihinde verilen Gebze Doğalgaz Dağıtım Lisansı ile kurulmuştur. Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova şehirlerini kapsayan dağıtım bölgesinde, 10 Şubat 2004 tarihinden itibaren 30 yıl süre ile doğal gaz dağıtım faaliyetlerini yürütmektedir.

PALGAZ, enerji sektöründe güvenilir ve yenilikçi hizmet anlayışı ile öne çıkmakta, %90 hissesi PALMET Enerji‘ye ait olup, geri kalan %10’luk hisse ise dağıtım bölgesindeki belediyelere ayrılmıştır. Şirket, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yüksek standartlarda doğal gaz dağıtım hizmeti sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Hacı Halil Mahallesi, Ali Rıza Efendi Caddesi, No:25 GEBZE

Telefon: 444 82 25

Email: info@palgaz.com.tr

Faydalı Makaleler

Evlerin ısıtma ihtiyaçlarını karşılamak için kaç m2 eve kaç kW kombi gerektiğini ve evinizin ısınmama problemleri için çözüm önerilerimizi keşfedin.
Kombi kullanımı ve enerji tüketimi hakkında detaylı bilgi için kombi 24 saatte ne kadar yakar sayfamızı ziyaret edebilir, Türkiye’deki son 20 yılın doğalgaz m3 fiyatları ve 2024 kombi fiyatları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmek İster misiniz?

0 / 5 Puan 0 Toplam Oy 0

Sizin Puanınız:

Palgaz” yazısında bir düşünce

  1. Yasemin Aktaş diyor ki:

    Palgaz’a doğalgaz aboneliği yaptırmak için gittiğimde, gerçekten memnun kaldığım bir deneyim yaşadım. Gişe personelinin ilgisi ve yardımseverliği sayesinde, yapmak istediğim işlemleri çok kolay bir şekilde halledebildim. Çoğu zaman bu tür işlemler stresli ve karmaşık olabiliyor, ama Palgaz’daki personel, her şeyi anlaşılır ve basit hale getirdi. Sorularıma sabırla ve anlayışla yanıt verdiler ve ihtiyacım olan her konuda bana rehberlik ettiler. Bu tip olumlu müşteri hizmetleri, günümüzde nadir bulunan bir şey ve gerçekten takdir edilesi. Palgaz’ın müşteri memnuniyetine verdiği önem, beni gerçekten etkiledi. Kesinlikle bu deneyimi çevremdeki herkese tavsiye edeceğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir