Kaskad Kazan Kombi Flexi 40cm DN25 1″

395

Stokta var

SKU: 5060040 Kategoriler: ,

Kaskad Kazan Kombi Flexi 40cm DN25 1″ Gaz Hortumu KAS Elastic bağlantı veya “flexi” terimi, bir bağlantının esnek ve dönebilir bir yapıya sahip olduğu anlamına gelir. Bu tür bağlantılar genellikle esnek plastik, lastik veya benzeri malzemelerden yapılmıştır ve iki parça arasındaki hareketi kolaylaştırmak için kullanılır.

Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan Doğalgaz Bağlantısı

Kazanlar, genellikle merkezi sistem ısıtma sağlamak için kullanılan bir tür su ısıtıcıdır. Esnek bağlantılar, kombi cihazının su besleme hattı, gaz hattı veya diğer bağlantıları için kullanılabilir. Bu bağlantılar, kazan cihazının montajı sırasında veya kullanım sırasında çeşitli açılardan gelen hareketleri tolere eder.

Esnek bağlantılar, cihazların titreşim, genleşme veya konum değişiklikleri nedeniyle oluşan gerilmeleri emerek daha az gerilme ve hasar oluşmasına yardımcı olabilir. Ayrıca, tesisat sistemlerindeki sızıntıları önlemek için esneklik sağlayarak bağlantı noktalarında daha az zorlama yaparlar. Ancak, Kazan veya diğer tesisat bağlantılarında esnek bağlantılar kullanırken, uygun malzeme ve boyut seçimi önemlidir. Bu bağlantılar, bina kodlarına ve güvenlik standartlarına uygun olmalıdır. Ayrıca, belirli bir kombi modelinin üretici talimatlarına uygun olarak monte edilmelidir.

Kaskad Kazan Kombi Flexi 40cm DN25 1″ Gaz Hortumu

Sonuç olarak, kombi esnek bağlantılar, kombi cihazının montajı ve kullanımı sırasında gerekli esnekliği sağlamak ve tesisat sisteminin daha güvenli ve verimli çalışmasına yardımcı olmak için kullanılan esnek bağlantı elemanlarıdır.

Ek bilgi

Boyutlar400 mm
Marka

Ambalaj Miktarı

Uzunluk

40 cm

Hortum Çapı

DN25

Bağlantı Çapı

1" Nipel + 1" Somun

Bağlantı Tipi

Dişli

Standart

TS EN 13890

Malzeme

Paslanmaz Çelik

"Kaskad Kazan Kombi Flexi 40cm DN25 1″ " için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Contact to Listing Owner

Captcha Code

Ana menü

Kaskad Kazan Kombi Flexi 40cm DN25 1" Gaz Hortumu KAS Elastic bağlantı veya "flexi"

Kaskad Kazan Kombi Flexi 40cm DN25 1"