FAF Vana Sanayi ve Ticaret A.Ş.

FAF Vana Sanayi, 1986 yılında “Tasarımdan Ürüne Kalite” vizyonuyla Ankara’da kurulan ve vanaların üretimini gerçekleştiren bir şirkettir. Küresel vana üretimiyle sektöre adım atan FAF Vana, bugün Ankara Kazan’daki 11.000 m² genişliğindeki alanında, üretim kapasitesini genişletmiştir.

FAF Vana Sanayi Ürünler ve Uygulama Alanları

Firma, kelebek vana, glob vana, küresel vana, kompansatör, çekvalf, pislik tutucu, pirinç ürünler ve özel üretimlerle geniş bir ürün çeşitliliği sunar. Bu ürünler, su, buhar, gaz, petrol ve atık su endüstrileri gibi çok çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. FAF Vana’nın üretiminde, endüstri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çeşitli malzeme ve teknolojiler kullanılmaktadır.

Uluslararası Faaliyetler ve İhracat

FAF Vana’nın ürünleri, dünya genelinde 65’ten fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Şirket, uluslararası pazarlarda tanınan bir isim olma yolunda ilerlemekte ve dış ticaret hacmindeki artış, ihracat yaptığı ülke sayısının çoğalmasıyla kendini göstermektedir.

Kalite Standartları ve Sertifikalar

Teknoloji ve Ar-Ge odaklı yaklaşımla sınırsız müşteri memnuniyetini hedefleyen FAF Vana; ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, TS ISO 45001 sertifikaları, CE İşareti, PED Uygunluğu, GOST Rusya Kalite Belgesi, API 6D Monogram ve TSE gibi kalite belgelerine sahiptir.

FAF Vana Sanayi İletişim Bilgileri

  • Fabrika: Kahramankazan Sanayi Bölgesi Fatih Mahallesi, Serdaroğlu Sokak No: 4, 06980 Kahramankazan, ANKARA,
  • Dökümhane: Başkent OSB Malıköy Mahallesi, 47. Cadde No: 5, 06909 Sincan, ANKARA,
  • Ankara Bölge Ofisi: Meriç Sokak B Blok No: 5/9, 06560 Beştepe, ANKARA,
  • Moskova Şube ve Depo: Detaylı adres ve iletişim bilgileri Moskova’daki ofis ve depo için şirketin web sitesinden alınabilir.
  • İstanbul Bölge Ofisi: Süleyman Demirel Bulvarı No: 42, İş Modern Ticaret Merkezi 1. Etap E-62, İkitelli OSB, İSTANBUL,
  • İhracat Departmanı: Meriç Sokak B Blok No: 5/9, 06560 Beştepe, ANKARA,

Fiyat listesi için aşağıdaki resme tıklayın.

faf vana güncel fiyat listesi
FAF Vana Sanayi güncel fiyat listesi

 

Değerlendirmek İster misiniz?

0 / 5 Puan 0 Toplam Oy 0

Sizin Puanınız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir