Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türkiye’nin önde gelen ısıtma, soğutma, klima ve su teknolojileri alanında hizmet veren firmalarından biri olarak 1954 yılından bu yana sektörün öncüsü konumunda. Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde konumlanan şirket, geniş ürün yelpazesi ile hem bireysel hem de endüstriyel ihtiyaçlara yönelik çözümler sunmaktadır.

Isıtma ve Mekanik Tesisat Ürünleri

Firmanın ürün gamı içerisinde; yüksek verimlilik sağlayan kombiler, yoğuşmalı kombi ve kazanlar, doğalgaz sobaları, çelik ve döküm dilimli kazanlar başta olmak üzere, katı yakıtlı kazanlar, sıvı ve katı yakıtlı kat kaloriferleri gibi ısıtma sistemleri yer almaktadır. Ayrıca brülörler, boylerler, sirkülasyon pompaları ve genleşme tankları gibi yardımcı ekipmanlar ile birlikte panel radyatörler, banyo radyatörleri, radyatör vanaları ve sıcak hava apareyleri de Alarko Carrier’ın sunduğu çözümler arasındadır.

Soğutma Ve Havalandırma

Alarko Logo
Alarko Carrier

Klima ve havalandırma sistemlerinde de geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Alarko Carrier, duvar tipinden yer/tavan tipine, kaset tipinden salon tipine, kanallıdan paket ve modüler tip klimalara kadar birçok seçenek sunmaktadır. Hassas tip klimalar, VRF klima sistemleri, çatı tipi klimalar, temiz oda sistemleri, modüler soğuk odalar, klima santralleri, su soğutma grupları, fan coiller ve kanal ekipmanları ile tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Nemlendirici ve hava kurutucular, hava perdeleri, fanlar, dalgıç pompalar, hidroforlar ve su iyileştirme cihazları ile komple bir çözüm sunan Alarko Carrier, bina yönetim sistemleri ile de akıllı bina çözümleri sunmaktadır.

 

 

Faydalı Makaleler

Değerlendirmek İster misiniz?

VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
0 / 5 Puan 4.82 Toplam Oy 11

Sizin Puanınız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir