Ferroli global bir perspektifte de iklimlendirme ve ısıtma sektöründe saygın bir yere sahiptir. İtalya kökenli bu firma, 1955 yılından bu yana yenilikçi ve çevre dostu ürünler geliştirerek, dünya genelinde konutlardan ticari ve endüstriyel alanlara kadar geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmaktadır. Sektörün öncülerinden olan Ferroli, uluslararası pazarda da enerji verimliliği ve teknolojik mükemmelliyetiyle tanınır, 14 üretim tesisi ve 20’den fazla ticari şirketiyle global ölçekte etkinlik göstermektedir.

Ferroli Türkiye

Türkiye’nin iklimlendirme sektöründe öncü firmalarından Ferroli, Bestherm İklimlendirme tarafından Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde üretilen üstün kaliteli ürünleriyle bilinir. Firma, tecrübeli satış organizasyonu ve yaygın yetkili satıcı ağı sayesinde tüketicilerle buluşarak, doğalgazlı ürünlerin satış ve teknik servis hizmetlerinde lider konumda yer alır.

Hizmetler ve Ürünler

Ferrolinin yetkili satıcıları, genellikle taahhütçü firmalardan oluşmakta olup, bireysel satışların yanı sıra toplu konut ve endüstriyel projelere de hizmet vermektedir. Firma, tüketicilerin artan bilinç ve bilgi ihtiyacına cevap verebilmek adına yetkili satıcı ve teknik servislerini sürekli eğitmekte, kalite ve yönetim becerilerini geliştirmektedir. 24 saat içinde sunulan bakım ve garantili teknik servis hizmetleri ile %100 müşteri memnuniyetini amaçlayan bir hizmet anlayışını benimsemiştir.

İletişim Bilgileri

  • Genel Merkez Telefon: 444 40 01
  • Mail: info@bestherm.com.tr
  • Adres: Işıktepe OSB Mah. 75. Yıl Bulvarı 2. Sokak No.4 Nilüfer, BURSA
  • Istanbul Şube Telefon: 0 216 511 50 02 – 03
  • Istanbul Şube Adres: Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi Köseoğlu No 286 Kat 3 Kadıköy – İSTANBUL
  • Web Sitesi: Resmi Site

Değerlendirmek İster misiniz?

0 / 5 Puan 0 Toplam Oy 0

Sizin Puanınız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir