ELMOR A.Ş.

ELMOR A.Ş., 1955 yılında kurulan ve Elginkan Topluluğu’nun önemli bir parçası olarak, armatürler, seramik sağlık gereçleri, valfler, küvetler ve banyo mobilyaları gibi çeşitli ürünlerin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürüten bir şirkettir. Misyonu, topluma kaliteli hizmet sunmak ve Elginkan Vakfı’na fon sağlamak olan şirket, kaliteyi artırarak ve bilgi teknolojilerini etkin kullanarak sektörde ilerlemeyi hedeflemektedir.

Ürün Grupları ve Markalar

ELMOR, E.C.A ve SEREL markalarının yanı sıra, AR ve YAK markalı Krome Armatürler ve Banyo Aksesuarları, SEREL ve ARSEL markalı Seramik Sağlık Gereçleri, Spil SEREL markalı Banyo Mobilyaları ve Serel Acrylic markalı Akrilik Küvetleri de kapsayan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. 2011 yılında SEREL Aksesuar markalı ürünler de ürün gamına eklenmiştir.

ELMOR A.Ş., 1955’ten bu yana, yapı sektöründe ıslak mekanlarda kullanılan malzemeler üzerine uzmanlaşmış ve bu alanda lider konumda yer alan bir şirkettir. Elginkan Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren ELMOR, armatürler, seramik sağlık gereçleri, valfler, küvetler ve banyo mobilyaları gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Şirket, topluma hizmet sunma ve Elginkan Vakfı’na fon sağlama misyonu ile hareket ederken, ürün ve hizmetlerinde kaliteyi artırmak ve bilgi teknolojilerini etkin kullanmak suretiyle sürekli gelişimi hedeflemektedir.

Yenilikçilik ve Kalite

“Yıllarca Beraber” ilkesi ve “Hizmette Kalite” felsefesiyle yola çıkan ELMOR, E.C.A. ve SEREL markalarının yanı sıra AR ve YAK markalı Krome Armatürler, Banyo Aksesuarları, Teknik Ürünler (valfler), Seramik Sağlık Gereçleri, Karo Seramikler, Banyo Mobilyaları ve Akrilik Küvetler gibi ürün gruplarıyla da sektördeki dinamikleri belirlemektedir. ELMOR, aynı zamanda düzenli bayilik modeli ve çalışma sisteminin de yaratıcısı olup, kaliteden ödün vermeden sektöre yeni teknoloji ve tasarımlar taşımasıyla bilinir.

Geniş Satış ve Dağıtım Ağı

ELMOR, Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon, Bursa, Adana ve Antalya bölge müdürlükleri ve şefliklerine bağlı satış temsilcilikleri ile geniş bir satış ağına sahiptir. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan 450 adet yetkili satıcısı aracılığıyla ürünlerini pazarlamaktadır. Bu geniş dağıtım ağı sayesinde, sektör liderliğini korurken, kalite ve yenilikçilik standartlarını da sürekli yükseltmektedir.

İletişim ve Pazarlama Faaliyetleri

ELMOR, marka imajını güçlendirmek, nihai tüketicileri satış noktalarına yönlendirmek ve sektör profesyonelleri tarafından tercih edilen bir marka olmak için planlı iletişim çalışmalarına devam etmektedir. Bu kapsamda, sponsorluklar, fuar aktiviteleri, satış ve reklam kampanyaları gibi profesyonel kitlelere yönelik çeşitli iletişim faaliyetleri gerçekleştirilmekte, ayrıca ‘Profesyoneller Buluşmaları’ gibi etkinliklerle sektörün önde gelen profesyonelleri bir araya getirilmektedir.

ELMOR Plus Mağazaları

E.C.A. ve SEREL markalarının nihai tüketicilere ve sektör profesyonellerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla ELMOR Plus mağazalarının açılması da şirketin önemli adımlarından biridir. Ankara, Antalya, İstanbul ve İzmir’de açılan mağazaları, E.C.A. ve SEREL ürün yelpazesinin büyük bir kısmını tüketicilerle buluşturmaktadır.

Genel Müdürlük ve Bölge Ofisleri İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük / İstanbul Bölge Satış Müdürlüğü

Adres: Esentepe Mah. Kasap sokak no:15/1 PK:34394 Şişli/İstanbul
Telefon: 0212 705 51 00
Faks: 0 212 249 90 91 – 293 70 01
Web: Elmor Resmi Web Sitesi
E-Posta: elmor@elmor.com.tr

Bölge Ofisleri:

Adana Bölge Satış Müdürlüğü

Adres: 2000 Evler Mahallesi 76066 Sokak Fonte İş Merkezi A Blok No: 2 İç Kapı No: 6, Adana
Telefon: 0(850) 258 3000

Ankara Bölge Ofisi

Adres: Turan Güneş Bulvarı No:67, Yıldız / Çankaya / Ankara
Telefon: 0(850) 258 3020

Antalya Bölge Ofisi

Adres: Gebizli Mahallesi Termassos Bulvarı By Plaza A Blok Kat: 4 No: 50 / 8, Muratpaşa / Antalya
Telefon: 0(850) 258 3060

Bursa Bölge Satış Müdürlüğü

Adres: 23 Nisan Mahallesi Yunus Emre Caddesi 255. Sok. Tuğtaş Plaza No: 1 K: 4 D: 14, Nilüfer / Bursa
Telefon: 0(850) 258 3050

Diyarbakır Bölge Ofisi

Adres: Kutay-Şato Trend Office Mezopotamya Mah. 332.Sokak Bina No :6 Kat: 8/30, Kayapınar / Diyarbakır
Telefon: 0(412) 257 4033

İzmir Bölge Satış Müdürlüğü

Adres: Gaziler Caddesi Yenişehir İş Merkezi Kat: 1 No: 478 / 106, Yenişehir / İzmir
Telefon: 0(850) 258 3040

Kayseri Bölge Ofisi

Adres: İstasyon Cad. Soylu İş Merkezi Kat:1 No: 8, Kocasinan / Kayseri
Telefon: 0(352) 231 8618

Samsun Bölge Ofisi

Adres: Borkonut Center İş Merkezi Kılıçdede Mah. Kastamonu Sok. No: 8/B Kat: 5/66, İlkadım / Samsun
Telefon: 0(362) 435 7430

Trabzon Bölge Satış Müdürlüğü

Adres: 2 Nolu Beşirli Mahallesi Devlet Sahil Yolu Caddesi No: 186 / 7
Telefon: 0(850) 258 3070

ELMOR, kaliteden ödün vermeden ve yeni teknoloji ile tasarımları sektöre taşıyarak, tüketicilerin ve sektör profesyonellerinin tercih ettiği bir marka olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir.

Eca logo
Eca logo

 

Değerlendirmek İster misiniz?

VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
0 / 5 Puan 4.5 Toplam Oy 2

Sizin Puanınız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir