Daikin Isıtma ve Soğutma Sistemleri Sanayi Ticaret A.Ş.

Daikin, 1978 yılından bu yana Türkiye’de distribütörler aracılığıyla faaliyet göstermektedir. 2011 yılında Airfel’i bünyesine katarak Türkiye iklimlendirme sektöründe güçlü bir pozisyon elde etmiştir. Isıtma, soğutma ve havalandırma alanında geniş bir ürün yelpazesi sunan öncü bir şirkettir. İstanbul merkezli olan Marka, Sakarya’da bulunan 163 bin metrekarelik üretim tesislerinde Daikin ve Airfel markaları altında kombi, klima üniteleri, fancoil ve klima santralleri gibi çeşitli ürünler üretmektedir.

Hizmetler ve Ürünler

Geniş ürün yelpazesi ile farklı iklimlendirme ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. Ürün ve hizmetlerinde kalite ve yenilikçiliği ön planda tutan şirket, müşterilerine teknik destek, müşteri hizmetleri ve danışmanlık gibi ek hizmetler de sağlamaktadır.

Ürün Grupları şunlardır:

  • Kombi: Diğer markası olan Airfel üretilen kombiler, en yüksek güvenlik standartları ve kalite kontrollerinden geçerek kullanıcılarına sunulmaktadır.
  • Klima Üniteleri: Hem ev hem de ticari kullanım için çeşitli kapasitelerde üretilen klima üniteleri, enerji verimliliği ve performans açısından öne çıkmaktadır.
  • Fancoil: Etkin ısıtma ve soğutma sağlayan fancoil sistemleri, farklı mekanlar için ideal çözümler sunmaktadır.
  • Klima Santralleri: Büyük alanların iklimlendirilmesi için tasarlanmış yüksek kapasiteli klima santralleri, ileri teknoloji ile üretilmektedir.

Farklı Detaylar

Daikin Türkiye, 4 bölge müdürlüğü, yaklaşık 2000 çalışanı, 500 bayisi, 16 kadın girişimci Sakura bayisi, 500 satış noktası ve 500’ün üzerinde yetkili servisi ile geniş bir hizmet ağına sahiptir. İstanbul’da bulunan Daikin Akademi, sektör paydaşlarının kişisel gelişim, mesleki deneyim ve iş yapma kalitesini artırmak amacıyla eğitimler düzenlemektedir. Şirket, Türkiye’nin yanı sıra Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde Ar-Ge, üretim ve lojistik üssü olarak faaliyet göstermektedir. Ayrıca CIS ülkelerinden Azerbaycan, Özbekistan, Türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Ermenistan, Tacikistan ve Gürcistan’ın yanı sıra Kuzey Irak, Moğolistan ve KKTC pazarlarının sorumluluğunu üstlenmiştir.

İletişim Bilgileri

  • Adres: Gülsuyu Mah. Fevzi Çakmak Cad. Burçak Sok. No:20/A 34848 Maltepe, İstanbul
  • Telefon: 2164532700 / 2166710600
  • Web Sitesi: Web Sitesi
Daikin logosu
Daikin Isıtma ve Soğutma Sistemleri Sanayi Ticaret A.Ş.

Değerlendirmek İster misiniz?

0 / 5 Puan 0 Toplam Oy 0

Sizin Puanınız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir