Emko Fenni Malzeme Sanayi ve Ticaret A.Ş.

EMKO A.Ş., ısıtma sektöründe 1993 yılında yapılan fabrika yatırımıyla önemli bir adım atmıştır. Başlangıçta 1.500 metrekarelik bir alan üzerinde 40 kişilik bir ekip ile üretime başlayan firma, günümüzde 70 bin metrekarelik bir alanda 200’den fazla çalışanı ve geniş makine parkı ile faaliyet göstermektedir. Firmanın üretim portföyünde; Kombi, Panel Radyatör, Havlupan Radyatör, Katı Yakıt Kazanı, T-Fittings, Radyatör Yan Kapak ve Üst Kapak, Askı Konsol, Türkiye’de ilk olarak üretilen Purjör Anahtarı, Radyatör Bağlantı Dübelleri, Ses Yalıtım Plastikleri ve Kromlu Ürünler bulunmaktadır.

2015 yılında gerçekleştirilen yeni yatırımlarla beraber, yoğuşmalı ve hermetik olmak üzere 5 farklı modelde kombi üretimi yapmaya başlamıştır. Kaliteye verdiği önem ve sürekli büyüme politikasıyla tanınan EMKO A.Ş., ISO 9001, TSE ve CE Kalite belgelerine sahiptir. Ayrıca, ulusal ve uluslararası fuarlara katılarak ve medya aracılığıyla marka bilinirliğini artırıcı faaliyetlerde bulunmuştur.

Firma, ihracatçı firmalar arasında önemli bir konuma sahip olup, İngiltere, Almanya, Belçika, Rusya, Hollanda, Yunanistan, Doğu Avrupa ve Türk Cumhuriyetleri başta olmak üzere toplam 56 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Yurt içi satışlar ise bölgesel yetkili bayiler aracılığıyla yapılmaktadır. Hem iç pazarda hem de ihracatta pazar payını artırma hedefi doğrultusunda yatırımlarına devam etmektedir. Yıllık radyatör üretim kapasitesi 1.000.000 mt/yıl, kombi üretim kapasitesi ise 200.000 adet/yıldır.

Satış sonrası hizmetler konusunda da güçlü bir ağa sahip olup, müşteri hizmetlerine büyük önem vermektedir. Sürekli gelişmeyi, teknolojik yenilikleri takip etmeyi ve kaliteli ürün kullanımını politika haline getiren firma, geniş ürün yelpazesi ve Türkiye çapında genişleyen bayii ve servis ağıyla müşterilerine hizmet sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

  • Adres: Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. No:7/8 Zonguldak
  • Telefon: (0372) 252 25 40
  • Fax: (0372) 252 25 44
  • Web Sitesi: Emko Web
  • Email: info@emkoisi.com
  • Kuruluş Yılı: 1993
Emko Logo
Emko Logo

Değerlendirmek İster misiniz?

VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
VALVE
0 / 5 Puan 4.33 Toplam Oy 3

Sizin Puanınız:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir