Buderus Tc100 Oda Termostatı

Stokta Var

Tc100 Oda Termostatı geleceğe yönelik teknoloji ve akıllı tasarımın bir kombinasyonudur. Duvara monte yoğuşmalı kombilerde akıllı telefon kullanılarak rahatça kontrol edilebilir ve ısıtıcının çalışma modu her zaman görülebilir.

Kategori: Etiketler: , , ,

Cihaz bilgileri Logamatic TC100 oda termostatı

Tc100 Oda Termostatı geleceğe yönelik teknoloji ve akıllı tasarımın bir kombinasyonudur. Duvara monte yoğuşmalı kombilerde akıllı telefon kullanılarak rahatça kontrol edilebilir ve ısıtıcının çalışma modu her zaman görülebilir.

Kontrol sisteminin tasarımı da ikna edicidir! Tc100 Oda Termostatı, renkli bir ekran ve ortam ışığı ile asil bir cam tasarımında üretilmiştir. Temel ayarlar, parmağınızı kaydırarak dokunmatik ekranda kolayca ayarlanabilir. Böylece ısıtma sistemi her zaman verimli çalışır. Kontrolün kendisi de sadece ona yaklaştığınızda etkinleştiği için son derece enerji tasarrufludur.

Kontrol, MyMode uygulamasıyla birlikte daha da fazla işlevsellik sunar. Bosch Smart Home termostatik vanaları ile birlikte, her oda için ayrı zaman programları ayarlanabilir ve ısıtma her yerden ve her zaman kontrol edilebilir. Ayrıca, akıllı varlık tespiti %21‘e kadar ısıtma enerjisinden tasarruf etmek için kullanılabilir.

Tc100 Oda Termostatı Enerji maliyetleri

Yenilikçi Logamatic TC100 kontrol ünitesi enerji tasarrufu konusunda sizi aktif bir şekilde destekler: tüketim göstergeleri, akıllı zaman programı ile ısıtmanın otomatik olarak açılıp kapatılması, Bosch Akıllı Ev termostatik vanaları ile bireysel oda kontrolü ve akıllı telefonunuz aracılığıyla varlık tespiti (“coğrafi eskrim“). Isıtma kontrolü, oda sıcaklığına veya hava durumuna bağlı olarak veya çok uygun bir İnternet hava durumu servisi aracılığıyla çalışır. Eco-Bar ile enerji tasarrufu daha da kolaydır. Bu, ayarların ne kadar verimli ve çevre dostu olduğunu belirler ve bunu ekranda yeşil bir ölçekte gösterir.

 

Tc100 Oda Termostatı Kullanım kolaylığı

Dokunmatik ekran üzerinden kullanım özellikle kolaydır. Tüm temel ayarlar parmağınızı hızlıca kaydırarak kolayca ayarlanabilir. Zaman programları ve varlık tespiti gibi ek akıllı ayarlar, uygun MyMode uygulaması kullanılarak her yerden ve her zaman rahatlıkla kontrol edilebilir.

Çevre

Verimli ve optimum şekilde ayarlanmış bir ısıtma sistemi çevreyi korur. Yenilikçi Logamatic TC100 kontrol ünitesi, sistem sahiplerinin / kullanıcıların ısıtmayı maksimum verime ayarlamasını her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Eco-Bar, ısıtma ayarlarının her zaman ne kadar verimli ve çevre dostu olduğunu gösterir ve bu nedenle en uygun şekilde ayarlanabilir.

 

Buderus markalı tüm ürünler için lütfen BUDERUS bağlantısını tıklayınız

Abone ol
Bildir
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerin önemli, lütfen yorum yapx

Menü