Buderus logomax plus GB122i-24 KD H 7736901283

Stokta var

 • Kompakt tasarımı ile en dar alanlara bile konumlandırılabilir
 • 24 kW güçle çalışırken yalızca 44 dB ses gücü seviyesi
 • Zarif, fonksiyonel ve kolay kullanılabilir LCD ekran
 • Kolay ve pratik kurulum
 • Buderus oda kumandaları ile daha yüksek tasarruf değerleri
 • Yüksek verimli A+ enerji sınıfı (ErP Direktifi’ne göre %94 verim)
 • 14 litre maksimum sıcak kullanım suyu debisi
 • 30°C ile 82°C mahal ısıtma sıcaklık ayar aralığı
 • Üstün yoğuşma teknolojisi
Kategori: Etiketler: , ,

Buderus logomax plus GB122i-24 KD H 7736901283

Buderus logomax plus GB122i-24 KD H 7736901283 ; Yeni nesil duvar tipi yoğuşmalı kombi Buderus Gb 122i logomax plus, A+ enerji verimliliği, estetik dizaynı ve minimal boyutlarıyla dikkat çekiyor. Enerji tasarrufunu ön planda tutan ve “Doğa Dostu Teknoloji” misyonu ile geliştirilen Logamax Plus GB122i, geleceğin ısıtma sistemleri arasında önemli bir rol üstleniyor.

Güçlü Isıtma Kapasitesi ve Konforlu Sıcak Su Kullanımı Buderus logomax plus GB122i-24 KD H 7736901283

24 kW ısıtma kapasitesiyle en soğuk havalarda dahi evinizin sıcaklığını istediğiniz seviyede tutarak, konforlu bir ısınma imkanı sağlar.

30 kW sıcak su kullanım kapasitesi ile 3 yıldız sıcak su kullanım konforu sunar. Bu özelliği ile bireysel sıcak su ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Dakikada 14 lt maksimum sıcak su kullanım debisine sahiptir.

Isınma İhtiyacınıza Yüksek Verimli Çözüm

Buderus uzmanlığı ile tasarlanmış, Alüminyum-Silisyum alaşımlı döküm eşanjör ve üstün yoğuşma teknolojisi sayesinde, düşük gaz tüketimi ve yüksek verimlilikle çalışır.

1:10 geniş modülasyon aralığına sahip Buderus Logamax Plus GB122i, sınıfında en yüksek standardı barındırır. Bu sayede ısıtma ihtiyacınıza göre kendini uyarlayarak daha verimli çalışır.

Dış havaya bağlı çalışabilen Buderus modülasyonlu oda kumandaları ile birlikte kullanıldığında sistem mahal ısıtma verimlilik sınıfı A+‘a yükselir. Bu sayede doğalgaz tüketimini azaltarak daha verimli (%94) bir ısınma sağlar.

Buderus logomax plus GB122i-24 KD H 7736901283, yüksek performansta bile çok sessiz çalışmasıyla fark yaratır. Evinizde eşsiz bir konfor yaşatır.

Göz Dolduran Benzersiz Tasarım

Kompakt tasarımıyla göz dolduran Logamax GB122i, en dar alanlara bile sığar, kolayca kurulur ve bakımı yapılır. Bulunduğu ortama şık bir şekilde uyum sağlar.

Geliştirilmiş yeni nesil kullanıcı arayüzü sayesinde rahat okunur ve kolay kullanım sağlar.

Logamax Plus GB122i, çok iyi düşünülmüş iç ve dış tasarım konsepti ile öne çıkıyor. Kurulumu kadar, servis işlemleri de son derece kolaydır. Maksimum baca mesafesinin yüksek olması sayesinde kurulumda esneklik sağlar. Yan panellerin çıkarılabilir olması da bakım için kolay erişim sağar.

300 mm derinliğe, 710 mm yüksekliğe sahip Logamax Plus GB122i, en dar alanlara bile sığabilir. Arkadan aydınlatmalı LCD paneli üzerinden tüm kontroller yapılabilir.

Buderus logomax plus GB122i-24 KD H (7736901283) Sağladığı Avantajlar

 • 1:10 geniş modülasyon aralığı ile sınıfının lideri
 • Kompakt tasarımı ile en dar alanlara bile konumlandırılabilir
 • 24 kW güçle çalışırken yalızca 44 dB ses gücü seviyesi
 • Yenilikçi EMS arayüzü ile çeşitli sistemlere uyumu
 • Zarif, fonksiyonel ve kolay kullanılabilir LCD ekran
 • Kolay ve pratik kurulum
 • Buderus oda kumandaları ile daha yüksek tasarruf değerleri
 • Yüksek verimli A+ enerji sınıfı (ErP Direktifi’ne göre %94 verim)
 • 14 litre maksimum sıcak kullanım suyu debisi
 • 30°C ile 82°C mahal ısıtma sıcaklık ayar aralığı
 • Üstün yoğuşma teknolojisi
 • Geniş servis ağı

Buderus logomax plus GB122i-24 KD H 7736901283

Buderus Logamax Plus GB122i, düşük enerji tüketimi ve yüksek verim elde edilecek şekilde dizayn edilmiştir. Isı ihtiyacı azaldığında, kombi daha düşük alevle sürekli işletim diye adlandırılan bir çalışma şekliyle çalışır. Bu sayede sıcaklık dalgalanmaları azaltılmış ve dolayısıyla tüm odalar eşit bir şekilde ısıtılmış olur. Bu prensipte kombinin daha uzun süre devrede kalması söz konusu olsa da sürekli kapatılıp açılan bir sisteme göre daha düşük yakıt tüketimi yapılır.

Isıtma tesisatının daha yüksek kapasitede çalıştırılması için oda sıcaklığı referanslı kumanda paneli ya da termostatik vana ile ısıtma sistemi kontrolü önerilmektedir. İdeal oda sıcaklığı elde edebilmek için termostatik vanaları uygun olan ayar kademesine kadar açın. Uzun bir süre geçtikten sonra hal istediğiniz sıcaklığa ulaşmıyorsa, kontrol elemanındaki sıcaklık ayarını yükseltmeniz gerekir.

Odaların havalandırılması konusunda yanlış bilinen bir kavramdan söz etmek istiyoruz. Havalandırma işlemi esnasında, pencerelerin az açık konumda olmaması gerekir. Doğru havalandırma tekniğinde, pencerelerin tam açık pozisyonda kısa süreli kalması gerekir. İşlem esasında termostatik vanalar kapalı kalmalıdır. Bu sayede hem oda/odalar daha etkin bir şekilde havalandırılmış hem de enerji tasarrufu sağlanmış olacaktır.

Kombinin performansını ve verimini yüksek tutabilmek için yıllık bakım düzenli olarak yetkili teknik servis tarafından gerçekleştirilmelidir. Sıcak kombiye soğuk ısıtma suyu ilave edilirken, termik gerilmeler söz konusu olabilir. Bu da çatlaklara neden olur. Isıtma tesisatını yalnızca soğuk durumdayken doldurun ve gidiş suyu sıcaklığı maksimum 40°C olmalıdır.

Radyatörlerde dengesiz bir ısınma tespit ettiğinizde, radyatörlerin havasını alın. Her yıl ısı transfer sıvısının donma korumasını kontrol ettirmeniz gerekir ve her iki yılda bir korozyon koruması kontrol ettirilmelidir.

Buderus markalı diğer ürünlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz

    Model                           Kapasite

Buderus Resmi Web Sitesi

Ek bilgi

Ağırlık36 kg
Boyutlar710 × 400 × 300 mm
Marka

Kapasite

24 kW 20,636.29 kcal

Ses Seviyesi

44 dB

Modülasyon Aralığı

1:10

"Buderus logomax plus GB122i-24 KD H 7736901283 " için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Contact to Listing Owner

Captcha Code

Ana menü

Buderus logomax plus GB122i-24 KD H 7736901283 Sağladığı Avantajlar, Buderus Gb 122i logomax plus Alman markası kombi

Buderus logomax plus GB122i-24 KD H 7736901283